Firma

Software Engineering!

      CordaSystems powstała 1 lutego 2016 roku jako odpowiedź na rosnące potrzeby dostarczania wysokiej jakości rozwiązań na rynek IT. Pierwotnie jako projekt strony internetowej zawierającej garść informacji związanych z niuansami i problemami natury technicznej aż ostatecznie po serwis reprezentacyjny, na którym poza inspiracjami w dziedzinie nowinek i technologi znajduje się również baza projektów realizowanych przez programistów.

      CordaSystems zajmuję się szeroko pojętym developmentem w zakresie oprogramowania aplikacji WEB oraz Desktop Klient-Server. Realizujemy projekty aplikacji bazodanowych opartych na technologiach SQL-Server, T-SQL, MySQL, J2E, HTML, PHP, JavaScript, CSS, Java.

      Na potrzeby projektu przeprowadzamy również instalację, konfigurację oraz serwis serwerów MySQL, SMTP, HTTP, FTP, GlassFish działających w oparciu o najnowszą wersję systemu Debian – Jessie.

      Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Jeżeli chcesz wprowadzić swoją działalność na drogę cyfrowego komfortu, lub jeśli po prostu pragniesz posiadać specjalistyczne narzędzia ułatwiające Ci wykonywanie codziennych czynności to z pewnością znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i poznać nas osobiście!.

Za pomocą naszych projektów na nowo definiujemy pojęcie jakości.

Ekipa Corda Systems.

Wszelki prawa zastrzeżone przez CordaSystems